Description

Qendra Tregtare GOLD CENTER Fier (ish-QTU-Fier) eshte qendra e vetme tregtare me te tilla permasa ,me e madhja per gjithe jugun e Shqiperise, e cila ka filluar aktivitetin e saj qe me 23 Dhjetor 2007.

Ka nje vendodhje strategjike persa I perket krejt aksit te jugut pasi ndodhet fiks ne arterien ku kryqezohen te gjitha rruget e tij. Ne kete menyre ajo vizitohet edhe nga shume vizitore te cilet vijne nga rrethet e jugut. Eshte nje qender tre kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 8.230 m2.

Ne brendesine e saj funksionojne 30 dyqane , nga te cilat permendim Supermarketin Big Market, Elektroshtepiaken Neptun ,LC Waikiki , Ellis Design, Bufalo shoes, IL Camino , Falomo, Lauma Lingerie, Krienko Jeans , Be You, Oferta Group , Rebecca Fashion, Daily shop, Western Union, Flomar, Vodafone e shume te tjere.

Fieri eshte bashkia e trete ne vend per nga zhvillimi i ekonomise dhe numri I popullsise perafersisht 490.000 banore.

Qendra frekuentohet rregullisht nga te gjitha grupmoshat pasi ofron sherbime dhe ambjente argetimi per te gjithe. Mesatarisht ne dite numri I personave qe frekuentojne qendren eshte 1.500 vete. Ne raste festash ky numer dyfishohet.

Location

Rr. AULONA GOLD CENTER

Region
Open
Open 24h today
 • Monday

  Open 24h

 • Tuesday

  Open 24h

 • Wednesday

  Open 24h

 • Thursday

  Open 24h

 • Friday

  Open 24h

 • Saturday

  Open 24h

 • Sunday

  Open 24h

 • September 27, 2022 8:10 pm local time

Contact business
[contact-form-7 id="10"]
mood_bad
 • No comments yet.
 • Add a review